Hotel Elaphusa

Hotel Elaphusa

Bol-Brač


Lokacija
Bol Brač, Hrvatska

Investitor
Eagle Hills

Klijent
Trika d.o.o.

Usluga
Strategija nabavke i ugovaranje
Upravljanje ugovorima

Bluesun Hotel Elaphusa je hotel sa 4 zvezdice koji je smešten u Bolu na ostrvu Brač u Hrvatskoj. Nalazi se otprilike na 50 metara od mora i ima lagani pristup poznatoj plaži Zlatni rat. Hotel ima 303 sobe koje su renovirane 2022. godine.

Bluesun Hotels & Resorts je brend pod kojim Sunce hoteli upravljaju većinom svojih objekata. Sunce je jedna od vodećih turističkih grupacija koja posluje i razvija hotele u Hrvatskoj, upravlja sa 13 hotela na jadranskoj obali, jednim kampom i ima većinsko vlasništvo nad aerodromom na ostrvu Brač.

Kompanija Sunce Hoteli d.d. renovirala je svojih šest hotela na Makarskoj rivijeri:

  • HILLIDAY VILLAGE BONACA, Bol, Brač (48 soba)
  • HOTEL ELAPHUSA, Bol, Brač (303 soba)
  • HOTEL KAŠTELET, Tučepi (28 soba)
  • HOTEL BORAK, Bol, Brač (137 soba)
  • HOTEL MAESTRAL, Brela (69 soba)
  • HOTEL SOLINE, Brela (206 soba)

Na projektu renoviranja hotela, MBT concept je bio angažovan od strane kompanije Trika d.o.o. Zagreb. Trika je bila dobavljač pokretnog nameštaja i opreme (FF&E) u projektu renoviranja šest hotela na Makarskoj rivijeri. MBT tim je upravljao svim ugovorima (više od 50 različitih proizvođača pokretnog nameštaja i opreme), kao i glavnim ugovorom sa investitorom. To je podrazumevalo, između ostalog: pripremu ugovora, upravljanje promenama i zahtevima, vođenje i koordinaciju celokupne ugovorne korespodencije, savetovanje vezano za proces nabavke i instalacije, kao i podršku u izazovima vezanim za transport i logistiku.

© 2020 - MBT Concept d.o.o. Sva prava zadržana.